Opština Kostajnica - dobrodošli na zvanični web sajt

Javna rasprava - Nacrt budžeta za 2014. god.

Odjeljenje za privredu, finansije i društvene djelatnosti Administrativne službe opštine Kostajnica, obavještava sve zainteresovane građane da je raspisana javna rasprava na nacrt Budžeta opštine Kostajnica za 2014. godinu.
 Sve zainteresovani nacrt Budžeta mogu preuzeti u Odjeljenju za privredu, finansije i društvene djelatnosti Administrativne službe opštine Kostajnica i na zvaničnoj internet prezentaciji opštine Kostajnica www.opstina-kostajnica.com.
 Prijedlozi, mišljenja i sugestije na nacrt Budžeta mogu se dostaviti pismeno svakim radnim danom do 15.00 časova a najkasnije do 14.11.2014. godine u prijemnu kancelariju opštine Kostajnica.
Centralna javna rasprava na Nacrt budžeta opštine Kostajnica za 2014. godinu održaće se u srijedu 13.11.2013. sa početkom u 12.00 časova u skupštinskoj sali.
Za sve dodatne informacije, zainteresovani se mogu obratiti na telefon 052-663-113/139, kontakt osoba Nenad Reljić.
Nacrt budžeta se može pronaći OVDJE.