Dani zime na Kozari

U organizaciji opštine Prijedor i Turističkih organizacija opština Prijedor, Gradiška i Kozarska Dubica dana 29.01.2012. godine (nedjelja) na planini Kozari održaće se šesta po redu privredno-turistička manifestacija „Dani zime na Kozari“. Manifestacija „Dani zime na Kozari“ obuhvata takmičenja gradova u zabavnim igrama na snijegu ili bez (zavisno od vremenskih prilika), gastro takmičenja i izbor najboljih jela, te bogat kulturno-umjetnički program. Cilj manifestacije je da promoviše planinu Kozaru i okupi sve relevantne subjekte iz oblasti turizma.

Opštinu Kostajnica će u takmičenju u zabavnim igrama kao i prethodnih godina predstavljati ekipa Turističke organizacije opštine Kostajnica.

PROGRAM MANIFESTACIJE

„DANI ZIME NA KOZARI

2012. GODINE

Nedjelja 29.01.2012. godine