Opština Kostajnica - dobrodošli na zvanični web sajt

Javni uvid u nacrt Odluke o razvrstavanju, upravljanju i zaštiti lokalnih puteva i ulica u naselju na području opštine Kostajnica

Obavještavaju se svi zainteresovani građani da je na osnovu Zaključka Skupštine opštine Kostajnica u toku Javni uvid u nacrt Odluke o razvrstavanju, upravljanju i zaštiti lokalnih puteva i ulica u naselju na području opštine Kostajnica.

Javni uvid traje od 12.06 do 12.07.2012. godine.

Nacrt Odluke  o razvrstavanju, upravljanju i zaštiti lokalnih puteva i ulica u naselju na području opštine Kostajnica je izložen na oglasnoj tabli opštine Kostajnica, oglasnoj tabli Kina Kozara i na zvaničnoj internet prezentaciji opštine Kostajnica www.opstina-kostajnica.com  

Primjedbe, prijedlozi i mišljenja na nacrt Odluke mogu se dostaviti do 12.07.2012. godine  do 15.00 časova u pismenom obliku ili usmeno na zapisnik u šalter sali opštine Kostajnica.

Nacrt Odluke o razvrstavanju, upravljanju i zaštiti lokalnih puteva i ulica u naselju na području opštine Kostajnica