Javni uvid u Nacrt izmjena dijela Regulacionog plana "Blok 2"

Obavještavaju se svi zainteresovani građani da je na osnovu Zaključka Skupštine opštine Kostajnica u toku Javni uvid u nacrt izmjene dijela Regulacionog plana „Bloka 2“.

Javni uvid traje od 12.06 do 12.07.2012. godine.

Nacrt izmjena Regulacionog plana je izložen na oglasnoj tabli opštine Kostajnica, oglasnoj tabli „Kina Kozara“, na lokaciji kod obuhvata plana i na zvaničnoj internet prezentaciji opštine Kostajnica www.opstina-kostajnica.com.

Primjedbe, prijedlozi i mišljenja mogu se dostaviti do 12.07.2012. godine  do 15.00 časova u pismenom obliku ili usmeno na zapisnik u šalter sali opštine Kostajnica.

Odsjek za urbanizam i stambeno komunalne poslove Administrativne službe opštine Kostajnica  će 20.07.2012. godine u 11.00 časova organizovati stručnu raspravu.

Plan prostorne organizacije  (697 Kb)