Poziv za roditelje djece rođene u 2013. godini - stimulisanje nataliteta

Administrativna služba opštine Kostajnica, obavještava sve roditelje djece rođene u 2013. godini da je Skupština opštine donijela Odluku o stimulisanju nataliteta kojom je predviđena dodjela jednokratne novčane pomoći za prvo i drugo novorođeno dijete u iznosu od 200,00 KM i treće i svako slijedeće dijete po 500,00 KM.

Ovim putem pozivamo sve roditelje djece rođene u 2013. godini, koji imaju prijavljeno prebivalište na području opštine Kostajnica da podnesu zahtjev za dodjelu jednokratne pomoći za stimulisanje nataliteta. Uz zahtjev za dodjelu pomoći podnosioci trebaju priložiti: kućnu listu, Uvjerenje o prebivalištu za oba ili jednog roditelja, Izvod iz matične knjige rođenih za novorođeno dijete i broj tekućeg računa.

Zahtjev se podnosi u šalter-sali opštine Kostajnica.