Javni oglas - Opštinska izborna komsija

Obavještavaju se sva zainteresovana lica da je Skupština opštine Kostajnica raspisala Javni oglas za imenovanje tri člana Opštinske izborne komisije Kostajnica.
 Mandat članova Opštinske izborne komisije traje sedam (7) godina. Pravo prijave na javni oglas imaju lica starija od 18 godina sa odgovarajućom stručnom spremom – pravni fakultet, odnosno VII/1 stepen stručne spreme društvenog smjera ili završenu višu školu odnosno VI/1 stepne stručne spreme društvenog smjera, da ima prebivalište u opštini Kostajnica i da posjeduje iskustvo u provođenju izbora.
 Rok za podnošenje prijava je osam (8) dana od dana objavljivanja oglasa.
Prijave sa traženom dokumentacijom se dostavljaju lično ili putem pošte na adresu Svetosavska 11, Kostajnica sa naznakom „Konkursnoj komisiji za izbor članova Opštinske izborne komisije Kostajnica“
Dodatne informacije se mogu dobiti u opštinskoj upravi Kostajnica na telefon 052-663-113/139.
Oglas možete pročitati ovdje