Opština Kostajnica - dobrodošli na zvanični web sajt

Javna rasprava - Nacrt poslovnika i Nacrt Statuta

Obavještavaju se svi zainteresovani građani da je Skupština opštine Kostajnica raspisala Javnu raspravu o Nacrtu Statuta opštine Kostajnica i Nacrtu Poslovnika o radu Skupštine opštine Kostajnica.
 Javna rasprava će trajati do 28.05.2014. godine.
 Centralna javna rasprava će se održati 28.05.2014. godine u Skupštinskoj sali sa početkom u 12.00 časova.
 Materijale nacrta zainteresovani građani mogu preuzeti i pročitati na zvaničnoj internet prezentaciji opštine Kostajnica ili Stručnoj službi Skupštine Opštine Kostajnica.
 Primjedbe i prijеdlozi mogu se dostaviti svakim radnim danom od 07.00 do 15.00 časova direktno ili putem pošte na adresu:Opština Kostajnica, Svetosavska 11 sa naznakom „Javna rasprava na nacrt Statuta i Poslovnika“, na faks 052-663-553 ili na mejl: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli..
Zbog značaja koji imaju Statut i Poslovnik za jedinicu lokale samouprave, pozivamo sve zainteresovane građane da Opštine da se uključe u javnu raspravu i da svojim prijedlozima unaprijede kvalitet ovih akata.  
 
Nacrt Poslovnika možete preuzeti ovdje a nacrt Statuta ovdje