Home Izbori 2018 Saopštenje za javnost Opštinska izborna komisija

Saopštenje za javnost Opštinska izborna komisija

U svrhu provođenja Lokalnih izbora 2016. godine Opštinska izborna komisija Kostajnica je izvršila imenovanje biračkih odbora za 13 redovnih biračkih mjesta i jedno biračko mjesto za glasanje u odsustvu i na nepotvrđenim glasačkim listićima. Imenovano je ukupno 108 članova biračkih odbora, a članove mobilnog tima izborna komisija će imenovati najkasnije u roku od 10 dana prije dana održavanja izbora.
Od 12.09.2016.godine izborna komisija vršiće obuku (edukaciju) biračkih odbora. O terminima održavanja obuka imenovana lica biće blagovremeno obavještena, a podatke mogu naći i na sajtu opštine Kostajnica: http://www.opstina-kostajnica.com.

 

Poslednje ažurirano (četvrtak, 08 septembar 2016 11:53)

 

Popularno

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

ponedjeljak, 20 avgust 2018