Home Vijesti Sanacija krova na kući Goronja u Grdanovcu

Sanacija krova na kući Goronja u Grdanovcu

Nakon što je u požaru izgorio krov kuće porodice Goronja u Grdanovcu u kojoj živi dvoje maloljetne djece, opština Kostajnica zajedno sa dijelom privrednika je pokrenula humanitarnu akciju za prikupljanje sredstava kao bi se popravio krov kuće i sanirala šteta od požara.
Zahvaljujući jednom  broju privrednika sakupljen je dio novca i započeli su radovi na popravci krova. Akcija je još uvijek u toku i svi koji žele mogu sredstva uplatiti na žiro-račun broj: 562 007 0000 1300 35 – Račun za grantove i posebne projekte opštine Kostajnica.
Po završetku akcije biće objavljen spisak donatora  te izvještaj o radovima na sanaciji kuće.
 

Popularno

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

nedjelja, 24 jun 2018