Home Vijesti Vaskršnje čestitke

Vaskršnje čestitke

Načelnik opštine Kostajnica, Drago Bundalo povodom najvećeg hrišćanskog praznika Vaskrsenja Hristovog u ime opštinske uprave i u svoje lično ime uputio je čestitku parohu kostajničkom i svim građanima opštine Kostajnica pravoslavne i katoličke vjeroispovjesti sa željom da  praznične dane provedu u miru, zdravlju, blagostanju u krugu svojih najbližih.
Neka nas  praznik Vaskrsenja Gospodnjeg ohrabri i da nam da snage da se izborimo sa svim teškoćama sa kojima se susrećemo uz želju da dobro pobijedi zlo te da dođu bolja i srećnija vremena.  
 
HRISTOS VASKRSEVAISTINU VASKRSE!


Povodom najvećeg Hrišćanskog praznika Vaskrsa, najsrdačnije čestitke svim vjernicima pravoslavne i katoličke vjeroispovjesti i parohu kostajničkom uputili su Predsjednik Skupštine opštine Nikola Janjetović , potpredsjednik Bosnić Ismet i sekretar Svjetlana Bajalica sa  željom da svjetlost Hristovog vaskrsenja bude podsjetnik na najvažnija hrišćanska načela, te da praznik Vaskrsenja Gospodnjeg provedete u miru i sa najbližima, okruženi ljubavlju i radošću, uz tradicionalni vjerski pozdrav: Hristos Vaskrse – Vaistinu Vaskrse!
 

Popularno

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

nedjelja, 24 jun 2018