Home Vijesti Javni poziv - banjsko liječenje

Javni poziv - banjsko liječenje

Obavještavaju se članovi porodica poginulih boraca i ratni vojni invalidi od I do VI kategorije, da je Ministarstvo rada i boračko – invalidske zaštite, raspisalo Javni poziv za podnošenje zahtjeva radi upućivanja 568 ratnih vojnih invalida i članova porodica poginulih boraca Odbrambeno-otadžbinskog rata Republike Srpske, u banjsko-klimatske zdravstvene ustanove.
Kompletan tekst Javnog poziva objavljen je dana 12.04.2017. godine na oglasnoj tabli i ovdje
 
Rok za dostavljanje pismenih zahtjeva je 15 dana od dana objavljivanja Javnog poziva, odnosno zaključno sa 27.04.2017. godine. do 15.00 časova
 

Popularno

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

nedjelja, 24 jun 2018