Home Вијести Potpsian ugovor o pružanju javnih vodnih usluga

Potpsian ugovor o pružanju javnih vodnih usluga

There are no translations available.

Nakon što je Skupština opštine Kostajnica dala saglasnost, načelnik opštine Drago Bundalo i direktor KP „Komunalno“ Efraim Podinović potpisali su danas Ugovor o pružanju javnih vodnih usluga na području opštine Kostajnica.
Ovim ugovorom su definisani i uređeni odnosi, prava, obaveze, odgovornosti, oblici i načini saradnje između opštine i KP „Komunalno“ u pružanju javnih vodnih usluga, vodosnabdjevanja, odvodnje i prečišćavanja otpadnih voda na području opštine Kostajnica a koje je opština povjerila na upravljanje KP „Komunalno“.
 

Популарно

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

недјеља, 24 јун 2018