Home Вијести Obavještenje - anketa o radnoj snazi

Obavještenje - anketa o radnoj snazi

There are no translations available.

Republički zavod za statistiku Repulike Srpske obavještava stanovnike opštine Kostajnica da će u skladu, sa Zakonom o statistici Republike Srpske, u periodu od 10.  do 23. aprila 2017 godine sprovesti anketu o radnoj snazi u Republici Srpskoj. Anketiranje će vrštiti anketari koji će nositi akreditacije Republičkog zavoda za statistiku Republike Srpske. Anketom će se prema definicijama Međunarodne organizacije rada i Statističke kancelarije Evropske unije, evidentirati podaci o tržištu rada i karakteristikama radne snage u Republici Srpskoj. Ovako dobijeni podaci su povjerljivi i koristiće se isključivo za statističke svrhe u skladu sa Zakonom o statistici Republike Srpske.
Detaljnije informacije mogu se dobiti kod kontakt osobe Vladimira Koprivice ( telefon 051-332-751 ili na e-mail: Ова адреса ел. поште заштићена је од спам напада, треба омогућити ЈаваСкрипт да бисте је видели                            

Republički zavod za statistiku Republike Srpske  obavijestio je stanovništvo opštine Kostajnica da će,  u skladu sa Zakonom o statistici Republike Srpske  , u periodu od 10. do 23. aprila 2017. godine sprovesti anketu o radnoj snazi u Republici Srpskoj. Anketiranje će vršiti anketari koji će nositi akreditacije Republičkog zavoda za statistiku Republike Srpske.  Anketom će  se, prema definicijama Međunarodne organizacije rada i Statističke kancelarije Evropske Unije, evidentirati  podaci o tržištu rada i karakteristikama radne snage u Republici Srpskoj.Ovako dobijeni podaci su povjerljivi i koristiće se isključivo za statističke svrhe u skladu sa Zakonom o statistici Republike Srpske .

Detaljnije informacije mogu se dobiti kod kontakt osobe Vladimira Koprivice  ( telefon 051 332 751 ili e-mail Ова адреса ел. поште заштићена је од спам напада, треба омогућити ЈаваСкрипт да бисте је видели  

 

Популарно

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

петак, 20 април 2018