Home Vijesti Početak radova na potoku Tavija

Početak radova na potoku Tavija

Opština Kostajnica je obaviještena od strane JP Vode Republike Srpske  da će radovi na regulaciji potoka Tavija početi u ponedjeljak 08. Maja 2017. Godine. Ugovorom je predviđeno uređenje (betoniranje) korita u dužini od 800 metara, a obuhvata  novoizgrađeno korito nizvodno od mosta u ulici Ranka Šipke koje će biti zatvoreno te beonitranje korita koje je biti otvoreno od mosta u ulici Ranka Šipke do mosta u Ustaničkoj ulici.
Ovi radovi se finansiraju iz kredita Evropske investicione banke – hitan oporavak od poplava,  vrijednost radova je 1.100.000 KM a izvođač  je preduzeće “Prijedorputevi”
 

Popularno

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

subota, 21 april 2018