Home Вијести Nije izabran zvanični suvenir

Nije izabran zvanični suvenir

There are no translations available.

Komisija za izbor zvaničnog suvenira opštine Kostajnica je na sastanku održanom dana 12.05.2017. godine donijela Odluku da ni jedan od 9 pristiglih radova na Konkurs za izbor zvaničnog suvenira opštine Kostajnica koji je raspisala Turistička organizacija opštine Kostajnica nije kvalitetom zadovoljio tražene kriterijume prema kojima bi bio proglašen zvaničnim suvenirom opštine Kostajnica.
Turistička organizacija opštine Kostajnica je u periodu od 14.03.2017. godine do 30.04.2017. godine raspisala Konkurs za izbor zvaničnog suvenira opštine Kostajnica. Na konkurs je pristiglo 9 radova od 5 autora. Po završetku konkursa imenovana je Komisija za izbor zvaničnog suvenira opštine Kostajnica koja je pregledala i ocijenila pristigle radove na način da je svaki član komisije samostalno ocijenio svaki rad pojedinačno bodovima od 1 do 5 po određenom kriteriju.  Nakon toga Komisija je  jednoglasno donijela Odluku  da dostavljeni radovi nisu zadovoljili kriterijume konkursa tako da ni ovaj put nije izabran zvaničan suvenir opštine Kostajnica.


 

Популарно

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

петак, 22 јун 2018