Home Вијести Poziv za učešće u programu "Kestenijada 2017"

Poziv za učešće u programu "Kestenijada 2017"

There are no translations available.

Ove godine od 13. do 15. oktobra Kostajnica obilježava jubilarnu  20. po redu Kestenijadu. Kestenijada u Kostajnici je turističko-kulturno-privredna manifestacija koja je zadnjih nekoliko godina postala prepoznatljiva i svake godine okupi velik broj posjetilaca, ali i učesnika u programu manifestacije. Kestenijada je prvi put održana oktobra 1998. godine, a ideja o obilježavanju ove manifestacije potekla je zahvaljujući prirodnom bogastvu šumom kestena na području Kostajnice. Konceptom manifestacije predviđeni su sljedeći sadržaji: kulturni performansi, zabavno-rekreativna dešavanja, izložbe, dječije radionice i gastro prezentacije.
Sobzirom da ove godine Kestenijada obilježava dvadesetu godišnjicu svog postojanja, kao organizator ovog dešavanja imamo obavezu i dodatni motiv da  program i sadržaj manifestacije bude što bogatiji i raznovrsniji kako bi privukli što veći broj posjetilaca.
Ovim putem pozivamo sve koji su zainteresovani za učešće u programu manifestacije tj. pozivamo ustanove, udruženja, organizacije, ali i pojedince da nas kontaktiraju ukoliko se žele predstaviti na Kestenijadi interesantnim i originalnim programom. Sve informacije mogu se dobiti u Turističkoj organizaciji opštine Kostajnica, Svetosavska bb, 79224 Kostajnica , na broj telefona : 065/ 799- 863 ili e-mail-om: Ова адреса ел. поште заштићена је од спам напада, треба омогућити ЈаваСкрипт да бисте је видели
 

Популарно

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

петак, 22 јун 2018