Home Vijesti Opštinu Kostajnica posjetio Generalni konzul Repubilke Hrvatske u Banja Luci

Opštinu Kostajnica posjetio Generalni konzul Repubilke Hrvatske u Banja Luci

Generalni konzul Republike Hrvatske u Banjoj Luci Zlatko Kramarić boravio je danas u službenoj posjeti opštini Kostajnica, gdje je razgovarao sa načelnikom opštine Dragom Bundalom
Načelnik opštine Kostajnica Drago Bundalo, istakao je da je ovo druga posjeta generalnog konzula Kramarića opštini Kostajnica te da je dosadašnja saradnja sa Konzulatom Republike Hrvatske u Banjoj Luci bila uspješna, izrazivši nadu da će se ista, u narednom periodu, zajedničkim naporima još više poboljšati.
Bundalo je konzula Kramarića upoznao sa osnovnim karakteristikama opštine Kostajnica, situacijom u privredi. Bundalo je naglasio da je Opština Kostajnica u proteklim godinama imala dobru saradnju sa Sisačko moslavačkom županjiom I susjednim gradovima i opštinama I opštinom Kalnik u Republici Hrvatskoj
Konzul Republike Hrvatske u Banjoj Luci Zlatko Kramarić, istakao je da iako već postoji saradnja opštine Kostajnica opština i gradova u Hrvatskoj, saradnja uvijek može biti bolja te da na tom planu treba konstantno raditi a posebnu pažnju treba usmjeriti na projekte prekogračnične saradnje I privlačenje sredstava iz EU fondova.
 

Popularno

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

petak, 22 jun 2018