Home Vijesti Paljenje lila povodom Petrovdana

Paljenje lila povodom Petrovdana

Povodom crkvenog praznika Svetih Apostola Petra i Pavla –PETROVDANA“ Turistička organizacija opštine Kostajnica i mještani sela Pobrđani organizuju dana 11.07.2017. godine (utorak), sa početkom u 20:00 časova,  u selu Pobrđani  manifestaciju „Paljenje lila povodom Petrovdana“ 2017. Pokrovitelj manifestacije je opština Kostajnica.
Pozivamo Vas na zajedničko druženje uz:
- Tradicionalno paljenje „lila“
- Izbor najljepše „lile“ (obezbjeđene nagrade za prva 3 mjesta)
- Nagrada za najmlađeg učesnika sa „lilom“
- Muzika uživo.
Osjetite dio naše tradicije i uživajte u čarima „Petrovdanskih lila“ !
 

Popularno

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

petak, 22 jun 2018