Home Vijesti Bundalo prisustovovao obilježavanju Krsne slave SDS

Bundalo prisustovovao obilježavanju Krsne slave SDS

Načelnik opštine Kostajnica I potpredsjednik Srpske demokratske stranke Drago Bundalo prisustvovao je juče na centralnoj proslavi obilježavanja Petrovdana Krsne slave SDS koja je održana u Trebinju. Načelnik se tom prilikom sastao sa velikom brojem predstavnika institucija I organizacija koji su prisustvovali obilježavanju krsne slave SDS-a.
Između ostalih Bundalo se sastao I sa prof. dr. Aleksandrom Popovićem iz Demokratske stranke Srbije kojeg je upoznao sa problemom razgraničenja u dolini rijeke Une a gdin. Popović je prenio načelniku da će DSS u Narodnoj skupštini Republike Srbije zatražiti da se Republika Srbija kao garant dejtonskog mirovnog sporazuma aktivnije uključi u rješavanje ovog problema.
 

Popularno

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

ponedjeljak, 16 jul 2018