Home Вијести Centar za socijalni rad obezbijedio odlazak djece na ljetovanje

Centar za socijalni rad obezbijedio odlazak djece na ljetovanje

There are no translations available.

U okviru projekta „Socijalizacija djece u Republici Srpskoj“, koji organizuje Fond za dječiju zaštitu Republike Srpske, Centar za socijalni rad Kostajnica obezbjedio je odlazak devetero djece  iz socijalno ugroženih porodica, korisnika prava iz socijalne i dječije zaštite, djece iz višečlanih porodica, djece iz porodica boračke populacije, djece sa smetnjama u razvoju sa područja opštine Kostajnica na ljetovanje koje je ove godine u Bečićima, Crna Gora.Djeca su na ljetovanju boravila od 02.07 do 11.07.2017. godine
Na takmičenjima koja se održavaju, predstavnici Kostajnice su osvojili prva mjesta u fudbalu I mješovitoj ekipi u košarci. Djeca su se istakla i u aktivnostima “Pokaži šta znaš”, “Predstavljanje gradova” i “Maskembalu”
Centar za socijalni rad se zahvaljuje načelniku opštine Kostajnica g. Dragi Bundalu, koji je obezbijedio džeparac za djecu te Sanji Latinović, kafe baru “Ex”, i “Pivnica” te pojedincima koji su obezbijedili opremu i dio džeparca za djecu.

 

Популарно

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

уторак, 17 јул 2018