Home Вијести Obavještenje - javni uvid

Obavještenje - javni uvid

There are no translations available.

Obavještavaju se vlasnici nepokretnosti sa područja opštine Kostajnica, odnosno vlasnici nepokretnosti sa područja: KO Podoška, KO Gornja  Slabinja, KO Kalenderi, KO Gumnjani, KO Tavija, KO Mraovo polje da se Plan eksproprijacije radi izgradnje dalekovoda 110kV Knežica – Kostajnica – Novi Grad, daje na javni uvid u prostorijama opštine Kostajnica, Odjeljenja za opštu upravu.
Plan eksproprijacije će biti na javnom uvidu u periodu od 15 dana, svakim radnim danom i to od 09.08.2017. godine do 23.08.2017. godine te se u tom roku na Plan mogu dati primjedbe.
Obavještenje sa Planom eksproprijacije biće stavljeno na Oglasnu tablu opštine Kostajnica u zgradi Opštinske uprave Kostajnica. Obavještenje o provođenju javnog uvida staviće se na društvene domove u naseljenim mjestima: Podoška, Gornja Slabinja, Kalenderi, Gumnjani, Tavija i Mraovo polje i na službenu internet stranicu opštine Kostajnica.
 

Популарно

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

сриједа, 18 јул 2018