Home Vijesti Uručene nagrade najboljoj učenici Srednje škole

Uručene nagrade najboljoj učenici Srednje škole

Načelnik opštine Kostajnica Drago Bundalo danas je organizovao prijem  za najboljeg učenika srednje škole iz Kostajnice.
Najbolji učenik  Srednje škole je Dragana Palija kojoj je i uručena prigodna novčana nagrade.
Načelnik opštine  je tom prilikom čestitao Dragani na postignutim rezultatima koji su plod vrijednog rada, te izrazio očekivanje da će i u daljem školovanju ostvatiti što bolje rezultate. Načelnik je posebeno istako da je kod Dragane primjetan kontinuitet u radu jer je i prije četiri godine dobila nagradu kao najbolji učenik osnove škole a evo nakon četiri godine i kao najbolji učenik srednje škole
 

Popularno

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

utorak, 17 jul 2018