Home Vijesti Javni poziv - za izgradnju i sanaciju stambenih jedinica uništenih ili oštećenih u poplavama

Javni poziv - za izgradnju i sanaciju stambenih jedinica uništenih ili oštećenih u poplavama

Javni poziv za izbor korisnika pomoći za izgradnju I sanaciju stambenih jedinica oštećenih/uništenih u poplavama 2014. godine na području opštine Kostajnica.
Predmet javnog poziva je izbor korisnika za učešće u Projektu oporavka od poplava koji finansira Evropska unija a implementira Razvojni program Ujedinjenih nacija u BiH (UNDP u BiH) u partnerstvu sa organizacijom  IOM (Međunarodnom organizacijom za migraciju)
Projekat oporavka od poplava predstavlja nastavak aktivnosti na polju sanacije šteta uzrokovanih elementarnim nepogodama koje su BiH pogodile 2014. godine. Projekat je usmjeren na trajno stambeno zbrinjavanje I ekonomsko osnaživanje žrtava poplava I klizišta kroz izgradnju I sanaciju individualnih stambenih objekata, pomoć maloj poljoprivredu kao I kreiranje novih radnih mjesta u privatnom sektoru a sve u cilju pružanja pomoći socijalni ugroženim kategorijama stanovništva u poplavljenim područijima.
Projekat oporavka od poplava zajedno sa partnerskim jedinicama lokalne samouprave poziva sve zainteresovane nosioce domaćinstava koji ispunjavaju kriterijume javnog poziva da podnesu prijavu za učešće u projektu u mjestu prebivališta.
Javni poziv je otvoren od 09.10.2017 do 09.11.2017. godine

Kompletan javni poziv možete naći ovdje, a obrazac za prijavu ovdje

Svi zainteresovani sa područja opštine Kostajnica više inoforamcija u vezi sa ovim javnim pozivom mogu dobiti u opštinskoj upravi opštine Kostajnica, kancelarija broj 5, broj telefona 052-663-113/139 lokal 23 (kontakt osoba Aleksandar Pašić.
 

Popularno

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

srijeda, 15 avgust 2018