Home Вијести Izrada Plana kapitalnih investicija opštine Kostajnica

Izrada Plana kapitalnih investicija opštine Kostajnica

There are no translations available.

Opština Kostajnica  je pristupila  procesu izrade Plana kapitalnih investicija za period od 2018. do 2020. godine (u daljem tekstu: PKI).
Cilj izrade Plana kapitalnih investicija je uspostavljanje ravnoteže između tekućeg održavanja i postojeće poslovne i komunalne infrastrukture, te novih investicija na području opštine.
Plan kapitalnih investicija je osnovni dokument za planiranje kapitalnih izdataka u budžetu opštine, koji ujedno predstavlja i osnov za njihovo kandidovanje prema drugim dostupnim izvorima finansiranja. Kapitalne investicije, u smislu ovog Plana, su investicije vrijednosti od  30.000,00 KM i više. Ovim Planom, usaglašenim sa strateškim dokumentima opštine, određuju se glavne smjernice investicionog razvoja opštine za period 2018. do 2020. godine.
Nosilac pripreme Plana kapitalnih investicija je Kabinet načelnika opštine opštine Kostajnica.  Kabinet načelnika, u procesu izrade PKI, sarađuje sa ostalim odjeljenjima opštinske  uprave, opštinskim  ustanovama i preduzećima.
Ovom prilikom, pozivamo sve zainteresovane građane, privrednike, organizacije civilnog društva i institucije, da popunjavanjem  Obrasca za investicione projekte, koji mogu preuzeti na internet stranici opštine www.opstina-kostajnica.com ili u kancelariji broj 5 opštine uprave opštine Kostajnica, dostave prijedloge investicionih projekata koji bi bili razmatrani prilikom izrade PKI.
Rok za dostavljanje obrazaca za investicione projekte je 01.12. 2017. godine.
Popunjene obrasce, možete dostaviti putem elektronske pošte na adresu: Ова адреса ел. поште заштићена је од спам напада, треба омогућити ЈаваСкрипт да бисте је видели ili predati svakog radnog dana u kancelariju br. 5 opštine Kostajnica u periodu od 07.00 do 15.00 časova, sa naznakom:
Kabinet načelika  "za Plan kapitalnih investicija".
Obrazac možete preuzeti ovdje 
 

Популарно

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

понедјељак, 25 јун 2018