Home Vijesti Izrada Plana implementacije Strategije razvoja za 2018 i 2018 - 2020

Izrada Plana implementacije Strategije razvoja za 2018 i 2018 - 2020

Opština  Kostajnica je pristupila je procesu izrade Plana implementacije strategije razvoja opštine za 2018 godinu i Plana 1+2 za period od 2018. do 2020.
Plan impementacije  je osnovni dokument za planiranje projekata na godišnjem nivou koji ujedno predstavlja i osnov za njihovo kandidovanje prema drugim dostupnim izvorima finansiranja.
Ovim Planom, usaglašenim sa Strategijom razvoja opštine Kostajnica, određuju se glavne smjernice investicionog razvoja opštine za period 2018. do 2020. godine.
Nosilac pripreme Plana implementacije Strategije razvoja opštine Kostajnica za 2018. i plana implementacije 1+2 2018 - 2020. godine. je Opštinski razvojni tim  i Kabinet načelnika opštine Kostajnica.
Opštinski razvojni tim, u procesu izrade Plana implementacije sarađuje sa ostalim odjeljenjima opštinske uprave, opštinskim   ustanovama i preduzećima.
Ovom prilikom, pozivamo sve zainteresovane građane, privrednike, organizacije civilnog društva i institucije, da popunjavanjem Obrasca za Plan implementacije, koji mogu preuzeti na internet stranici opštine Kostajnica www.opstina-kostajnica.com , ili  u kancelariji broj 5,  dostave prijedloge projekata koji bi bili razmatrani prilikom izrade Plana implementacije
Rok za dostavljanje obrazaca za investicione projekte je 01.12. 2017. godine. Popunjene obrasce, možete dostaviti putem elektronske pošte na adresu: Ova adresa el. pošte zaštićena je od spam napada, treba omogućiti JavaSkript da biste je videli ili predati svakog radnog dana u kancelariju br. 5 opštinske uprave opštine Kostajnica u periodu od 07.00 do 15.00 časova, sa naznakom:  Opštinski razvojni tim  "za Plan implementacije strategije".  
Obrazac za prijavu možete preuzeti ovdje
 

Popularno

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

utorak, 14 avgust 2018