Home Vijesti Objavljen konkurs za stipendije

Objavljen konkurs za stipendije

Načelnik  opštine Kostajnica raspisa je danas 24.11.2017. godine Konkurs za dodjelu stipendija opštine Kostajnica, studentima prvog ciklusa studija na visokoškolskim ustanovama u školskoj 2017/18. godini.
Prijava na Konkurs s potrebnim dokumentima dostavljaju se do 24.12.2017. ove godine Odjeljenju za privredu, finansije i društvene djelatnosti putem prijemne kancelarije opštine Kostajnica ili poštom na adresu opština Kostajnica Svetosavska 11,  - Prijava na Konkurs za dodjelu stipendija.
Obrazac za podnošenje zahtjeva za stipendije može se dobiti u prijemnoj kancelariji opštine Kostajnica kod službenika na info pultu, a nalazi se i na internet stranici opštine Kostajnica www.opstina-kostajnica.com
Sve potrebne informacije se mogu u Odjeljenju za privredu, finansije i društvene djelatnosti ili na telefon 052-663-113/139 lokal 23.
Javni konkurs je objavljen na oglasnoj tabli opštine Kostajnica i na internet stranici opštine Kostajnica www.opstina-kostajnica.com.
Javni konkurs možete pročitati ovdje
Prijavu na javni konkurs možete preuzeti ovdje
 

Popularno

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

ponedjeljak, 16 jul 2018