Home Vijesti U srijedu 27. decembra poetsko veče kostajničkog kruga pjesnika

U srijedu 27. decembra poetsko veče kostajničkog kruga pjesnika

JU Narodna biblioteka „Nevenka Stanisavljević“ organizuje poetsko veče KOSTAJNIČKOG KRUGA PJESNIKA, koje će biti održano u srijedu 27. decembra u 19:00 časova u maloj sali Biblioteke. Ljubiteljima lijepe pisane riječi predstavit će se četiri mlada kostajnička pjesnika: Ana Samac, Maja Nikolić, Mirjana Samac i Dragana Midžić uz muzičku pratnju Danijela Borojevića, rekla je Svetlana Đurđević direktor biblioteke.
Pozivamo sve ljubitelje lijepe pisane riječi da dođu i provedu ugodno veče sa našim mladim zavičajnim pjesnicima.
 

Popularno

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

ponedjeljak, 23 jul 2018