Home Вијести Novogodišnje čestitke

Novogodišnje čestitke

There are no translations available.

Povodom nastupajuće 2018. godine, načelnik opštine Kostajnica uputio je čestitku svim građanima opštine Kostajnica sa željom da novu 2018 dočekaju u sreći i veselju a da nova 2018 godina bude bolje i uspješnija od prošle sa puno zdravlja, sreće i ličnog i poslovnog uspjeha. 

Predsjednik Skupštine opštine Kostajnica, Nikola Janjetović, potpredsjednik Ismet Bosnići sekretar Skupštine opštine Svjetlana Bajalica uputili su čestitku svim građanima opštine Kostajnica sa željom da novu 2018 godinu dočekaju sa svojim najbližim a da naredna 2018. godina donese puno porodične sreće, zdravlja i uspjeha

 

Популарно

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

понедјељак, 23 јул 2018