Home Vijesti Većina puteva na području opštine Kostajnica je prohodna

Većina puteva na području opštine Kostajnica je prohodna

Visina snijega u Kostajnici jutros u 7.00 časova je između 80 I 90 cm u gradu a na selima na platou Balja visina sniježnog pokrivača oko između  150 - 180 cm dok na pojedinim mjestima ima snježnih nanosa u visini od 3-4 m.
Sve  ulice prvog I drugog prioriteta  te prilazi vrtiću, školama I domu zdravlja su prohodni  a u toku je ponovo čišćenje trotoara u centu grada.
U toku jučerašnjeg dana mehanizacija je uspjela probiti dio puteva na plaotu Balja ali su još uvijek neprohodni putevi prema selima Zovik, Podoška, Pobrđani i Studena i očekuje se da će u toku današnjeg dana biti prohodni putevi I prema ovim selima.
Preduzeće Dejanović produkt koje je zaduženo za zimsku službu ukupno za čišćenje ima 53 km puteva i 25 km  ulica

ponedjeljak, 25 jun 2018