Home Vijesti Načelnik obišao puteve

Načelnik obišao puteve

Nakon obilnih snježnih padavina koje su pogodile području opštine Kostajnica, gdje je u proteklih nekoliko dana izmjeren snježni pokrivač u gradu u visini od 80 – 90 cm i na platou Balja u visini od 150 do 180 cm, mehanizacija preduzeća „Dejanović produkt“ je u toku jučerašnjeg dana i noći probila puteve do sela Zovik, Podoška, Pobrđani i Studena.
Načelnik opštine Kostajnica Drago Bundalo je u toku jučerašnjeg i današnjeg dana obišao sve puteve, i sela Pobrđani, Zovik i Podoška, i tom prilikom je izrazio zadovoljstvo što su uprkos velikom snijegu i određenim poteškoćama u čišćenju  u roku od 24 časa od prestanka padavina prohodni svi putevi i ulice na području opštine Kostajnica.
U toku današnjeg dana Komunalno preduzeće će započeti sa odvoženjem snijega iz centra grada a komunalna policija Opštinske uprave Kostajnica ponovno obavještava sva pravna i fizička lica sa područja opštine da su obavezna da uklone snijeg ispred svojih poslovnih i stambenih objekata i sa trotoara te da  vlasnici uklone ledenice sa krovova poslovnih i stambenih objekata jer predstavljaju opasnost za bezbjedno kretanje pješaka.

ponedjeljak, 16 jul 2018