Home Vijesti Uskršnje čestitke

Uskršnje čestitke

Povodom najvećeg hrišćanskog praznika Uskrsa svim vjernicima katoličke vjeroispovjesti načelnik opštine Kostajnica Drago Bundalo uputio je čestitku u ime Opštinske uprave opštine Kostajnica i u svoje lično ime sa željom da praznik Hristovog uskrsnuća provedu u doborm zdravlju i raspoloženju, u krugu svojih porodica sa prijateljima i komšijama te da ima radost Uskrsa donese puno lične i porodične sreće.
Predsjednik Skupštine opštine Nikola Janjetović, potpredsjednik Bosnić Ismet i sekretar Svjetlana Bajalica povodom nastupajućih Uskršnjih praznika u ime Skupštine opštine i u svoje lično ime uputili su čestitku svim vjernicima katoličke vjeroispovjesti sa željom da Uskršnje dane provedu u sreći i zdravlju sa svojim najbližim.
 

Popularno

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

srijeda, 18 jul 2018