Home Vijesti Načelnik Bundalo prisustvovao obilježavanju Dana Policije

Načelnik Bundalo prisustvovao obilježavanju Dana Policije

Načelnik opstine Kostajnica Drago Bundalo prisustvovao je juce svečanom obilježavanju Dana Policije Republike Srpske i otvaranju Centra za obuku policije u Zaluzanima.
Načelnik se tom prilikom sastao i sa ministrom unutrašnjih poslova Republike Srbije Nebojsom Stefanovicem. Načelnik se ministru zahvalio na grant sredstvima koje je Vlada Republike Srbije dodijelila opstini Kostajnica a iz kojih je već završena javna rasvjeta u selu Mrakodol a ovih dana se očekuju i radovi na asfaltiranju puta u selu Grdanovac i ulice Partizanski put spoj sa Baljekom ulicom.
Načelnik Bundalo je upoznao ministra Stefanovica i sa problemom razgraničenja sa Republikom Hrvatskom te je zamolio da se Rebublika Srbija kao garant Dejtonskog mirovnog sporazuma uključi u rješavanje ovog problema.
 

Popularno

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

utorak, 14 avgust 2018