Home Вијести Načelnik Bundalo prisustvovao obilježavanju Dana Policije

Načelnik Bundalo prisustvovao obilježavanju Dana Policije

There are no translations available.

Načelnik opstine Kostajnica Drago Bundalo prisustvovao je juce svečanom obilježavanju Dana Policije Republike Srpske i otvaranju Centra za obuku policije u Zaluzanima.
Načelnik se tom prilikom sastao i sa ministrom unutrašnjih poslova Republike Srbije Nebojsom Stefanovicem. Načelnik se ministru zahvalio na grant sredstvima koje je Vlada Republike Srbije dodijelila opstini Kostajnica a iz kojih je već završena javna rasvjeta u selu Mrakodol a ovih dana se očekuju i radovi na asfaltiranju puta u selu Grdanovac i ulice Partizanski put spoj sa Baljekom ulicom.
Načelnik Bundalo je upoznao ministra Stefanovica i sa problemom razgraničenja sa Republikom Hrvatskom te je zamolio da se Rebublika Srbija kao garant Dejtonskog mirovnog sporazuma uključi u rješavanje ovog problema.
 

Популарно

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

сриједа, 18 јул 2018