Home Вијести Načelnik obišao radove u ulici Partizanski put i Grdanovcu

Načelnik obišao radove u ulici Partizanski put i Grdanovcu

There are no translations available.

Načelnik opštine Kostajnica obišao je juče radove na asfaltiranju puta u selu Grdanovac i asfaltiranju ulice Partizanski put spoj sa Baljskom. Načelnik je tom prilikom izjavio da su radovi pri kraju i da se do kraja iduće sedmice očekuje asfaltiranje ovih puteva. Radovi se finansiraju iz sredstava donacije Vlade Republike Srbije a vrijednost radova na ova dva putna pravca je oko 67.000 KM. Uz ova dva projekta iz sredstava donacije Vlade Republike Srbije postavljena je i vanjska rasvjeta u Mrakodolu.
 

Популарно

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

понедјељак, 25 јун 2018