Home Vijesti Načelnik uručio nagradu učeniku generacije Srednjoškolskog centra u Kostajnici

Načelnik uručio nagradu učeniku generacije Srednjoškolskog centra u Kostajnici

Načelnik opštine Kostajnica Drago Bundalo danas je organizovao prijem  za najboljeg učenika srednje škole iz Kostajnice.
Učenik generacije  Srednjoškolskog centra u Kostajnici je Sara Marinković kojoj je i uručena prigodna novčana nagrade.
Načelnik opštine  je tom prilikom čestitao Sari na postignutim rezultatima koji su plod vrijednog rada, te izrazio očekivanje da će i u daljem školovanju ostvatiti što bolje rezultate. Načelik je posebeno istako da je kod Sare primjetan kontinuitet u radu a poznata je i u vannastavnim aktivnstima i društvenom angažovanju.
Sara je izjavila je ovih dana očekuje prijemni ispit na medicinskom fakultetu u Banja Luci a načelnik joj je poželio sreću

utorak, 17 jul 2018