Home Вијести Potpisan Sporazum o saradnji sa opštinom Kalnik

Potpisan Sporazum o saradnji sa opštinom Kalnik

There are no translations available.

Načelnik opštine Kostajnica Drago Bundalo, zamjenik načelnika Goran Rabat I predsjednik Skupštine Nikola Janjetović prisutvovali su proteklog vikenda obilježavanju Dana opštine I svečanoj sjednici opštinskog vijeća opštine Kalnik u Repubilci Hrvatskoj.
Drago Bundalo, načelnik opštine Kostajnice, obratio se na svečanoj sjednici opštinskog vijeća, gdje je pozdravio sve stanovnike opštine Kalnik, zaželio ima srećan Dan opštine, te čestitao na načelniku Kešeru na svemu urađenom u proteklom period.
Načelnik Budalo I načelnik opštine Kalnik Mladen Kešer potpisali su Sporazum o saradnji opštine Kostajnica I opštine Kalnik, kojim se želi unaprijediti saradnja I prijateljski odnosi na području društvenih djelatnosti, privredu, poljoprivredu I turizma.
Takođe, ove dvije lokalne zajedice će zajedno aplicirati prema fondovima Evropske unije.

Популарно

уторак, 17 јул 2018