Home Izbori 2018 Najava - sjednica OIK

Najava - sjednica OIK

Predsjednik OIK Kostajnica Svjetlana Bajalica sazvala je 8. sjednicu Opštinske izborne komisije Kostajnica za 30. jul. 2018. godine (ponedjeljak) sa početkom u 10:00 časova u zgradi opštine Kostajnica (Vijećnica).
Za sjednicu se predlaže  slijedeći:

DNEVNI RED
     1. Zapisnik sa 7. sjednice OIK Kostajnica;
     2. Mjesečni izvještaj o radu Opštinske izborne komisije Kostajnica za jul 2018. godine;
     3. Razmatranje prijedloga Odluka o utvrđivanju redovnih biračkih mjesta u svrhu provođenja Opštinih izbora 2018. godine u opštini Kostajnica;
     4. Razmatranje prijedloga Odluke o određivanju biračkog mjesta za glasanje u odsustvu i biračkog mjesta za glasanje na nepotvrđenim glasačkim listićima u svrhu provođenja Opštih izbora 2018. godine u opštini Kostajnica.
      5. Ostala pitanja
                                                                                             PREDSJEDNIK OIK