Home Vijesti Najava - Una regata i turinir u odbojci na pijesku

Najava - Una regata i turinir u odbojci na pijesku

NAJAVA MANIFESTACIJE- „ DOČEK INTERNACIONALNE UNA REGATE 2018- LAĐOM NIZ UNU“
7. Internacionalna “Una regata 201 8- Lađom niz Unu" ove godine održaće se 28. i 29. jula. Tim povodom 29.07. u Kostajnici, na kupalištu "Plandište" biće organizovan  "Doček 7. Internacionalne Una regate- Lađom niz Unu". Dolazak regate na područje opštine Kostajnica očekuje se oko 17:00 časova kada će se učesnici regate zaustaviti  zbog pauze za ručak.
„Internacionalna Una regata- Lađom niz Unu“ je turistička manifestacija koja se održava svake godine krajem mjeseca jula. Organizatori ove manifestacije su Opština Novi Grad, JU „Turistička organizacija opštine Novi Grad“, grad Hrvatska Kostajnica i Turistička zajednica grada Hrvatska Kostajnica, a suorganizatori opština Dvor na Uni, Opština Kostajnica i JU „Turistička orgtanizacija opštine Kostajnica“.

NAJAVA – TURNIR U ODBOJCI NA PIJESKU 
Povodom manifestacije "Doček 7. Internacionalne Una regate- Lađom niz Unu 2018“  JU „Turistička organizacija opštine Kostajnica“ organizuje Turnir u odbojci na pijesku (3:3) koji će se održati dana 29.07.2018. godine ( nedjelja) na lokaciji kupalište „Plandište“ (kod Bumbara) sa početkom u 14:00 časova.
Prijave ekipa će se izvršiti na dan održavanja turnira, a uplata kotizacije po ekipi je 15,00 KM.
Sve informacije vezano za turnir mogu se dobiti u JU „Turistička organizacija opštine Kostajnica“ i na broj telefona 065/ 799 – 863.

 

Popularno

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

utorak, 21 avgust 2018