Home Избори 2018 Dodjela pozicija za biračke odbore na području opštine Kostajnica

Dodjela pozicija za biračke odbore na području opštine Kostajnica

There are no translations available.

Opštinska izborna komisija Kostajnica, na osnovu člana 10. stav 4. Pravilnika o utvrđivanju kvalifikacija i postupku imenovanja članova biračkih odbora („Službeni glasnik BiH“, broj 29/18) Opštinska izvorna komisija Kostajnica poziva političke subjekte da prisustvuju javnoj dodjeli mjesta u biračkim odborima na području opštine Kostajnica. 
Dodjela mjesta u biračkim odborima-žrijebanje vršiće se u Skupštinskoj sali (Kino Kozara) dana 09. avgusta 2018. godine (četvrtak) sa početkom u 12:00 časova.
Žrijebanju prisustvuju ovlašćeni predstavnici političkih subjekata koji imaju ovjerenu kandidatku listu za Opšte izbore 2018.godine u osnovnoj izbornoj jedinici opštine Kostajnica. 
Političkom subjektu koji ne bude prisutan postupku dodjele mjesta u biračkom odboru, Opštinska izborna komisija dostaviće rezultate po okončanom postupku dodjele odmah, a najkasnije u roku od dva dana.
Spisak političkih subjekata možete pogledati ovdje
 

Популарно

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

уторак, 21 август 2018