Home Vijesti Dodjela lokacija povodom 8. marta

Dodjela lokacija povodom 8. marta

Obaviještavaju se svi zainteresovani građani da je načelnik opštine Kostajnica raspisao javni oglas za korišćenje javne površine za postavljanje pokretnih stolova za prodaju cvijeća i prikladnih poklona povodom 8. Marta – ulična prodaja.

Predmet javnog oglasa su lokacije na Trgu, iza gradske česme prema kafe baru „Grand“ dva mjesta i od prodavnice „Bonel“ prema NLB Razvojnoj banci 6 mjesta.

Predmetne lokacije se dodjeljuju na osam dana tj. od 05.03. do 13.03.2011. godine.

Zakup površine za navedene lokacije iznosi 4,00 KM/m2 za 1 dan.

Konkurs ostaje otvoren 8 dana od dana objavljivanja na oglasnoj tabli opštine Kostajnica i JP „Radio Kostajnica“.

Sve poterbne informacije mogu se dobiti u Administrativnoj službi opštine Kostajnica na telefon 052-663-113/139 lokal 24, kontakt osoba Nura Valjevac.

Poslednje ažurirano (petak, 25 februar 2011 15:28)

utorak, 24 oktobar 2017