Opština Kostajnica - dobrodošli na zvanični web sajt

Najava - sjednica OIK

Predsjednik OIK Kostajnica Svjetlana Bajalica zakazale je 7. sjednicu  Opštinske izborne komisije Kostajnica za 30. avgust. 2016. godine (utorak) sa početkom u 10:00 časova u zgradi opštine Kostajnica (kancelarija Opštinske izborne komisije). Za sjednicu je predložen slijedeći dnevni red:        
1. Izvod iz zapisnika sa 6. sjednice Opštinske izborne komisije Kostajnica;
2. Usvajanje Plana obilaska birača koji su vezani za svoje kuće zbog starosti bolesti ili invaliditeta u opštini Kostajnica radi prijedloga upisa istih u izvod iz Centarlnog biračkog spiska  za glasanje putem mobilnog tima za Lokalne izbore 2016. god.;
3. Razmatranje i usvajanje mjesečnog izvještaja o radu OIK Kostajnica za avgust mjesec 2016. godine;
4. Ostala pitanja.