Opština Kostajnica - dobrodošli na zvanični web sajt

Najav - sjednica OIK

Predsjednik Opštinske izborne jednice Svjetlana Bajalica, zakazala je 10. sjednicu Opštinske izborne komisije Kostajnica za  31. avgusta. 2018. godine (petak) sa početkom u 10:00 časova u zgradi opštine Kostajnica (kancelarija Opštinske izborne komisije).

Za sjednicu je predložen slijedeći dnevni red:

 

1. Izvod iz zapisnika sa 9. sjednice Opštinske izborne komisije  Kostajnica;

 

2. Usvajanje Plana obilaska birača koji su vezani za svoje kuće zbog starosti bolesti ili invaliditeta u Opštini Kostajnica radi upisa istih u izvod iz Centralnog biračkog spiska  za glasanje putem mobilnog tima za Opšte izbore 2018. god.;

 

3. Mjesečni izvještaj o radu Opštinske izborne komisije Kostajnica za avgust mjesec 2018. godine;

4. Ostala pitanja.