Opština Kostajnica - dobrodošli na zvanični web sajt

Održana treća redovna sjednica Skupštine opštine Kostajnica

skupstina1_s

Skupština opštine Kostajnica na trećoj redovnoj sjednici održanoj u petak 15.02.2013. godine zbog ispunjavanja uslova za starosnu penziju većinom glasova razrješila je direktora Doma zdravlja Kostajnica Milana Blanušu. Odbornici su nakon razrješenja za novog v.d. direktora Doma zdravlja Kostajnica, većinom glasova izabrali Ljubišu Lukića.

Skupština opštine je imenovala i novi Savjet za bezbjednost u sastavu: Goran Rabat, Vladimir Ručnov, Vahidin Budimlić, Boško Bijelić, Milanko Dejanović, Snježana Borojević, Slavko Avramović, Rajko Pašić, Branislav Adamović. Zadatak imenovanog savjeta je da na svojim redovnim i vanrednom sjednicama razmatra bezbjedonosna pitanja koja su od interesa za opštinu sa posebnim osvrtom na borbu protiv kriminaliteta, narkomanije i alkoholizma.