Opština Kostajnica - dobrodošli na zvanični web sajt

12. redovna sjednica Skupštine opštine zakazana za 24.01.

Predsjednik Skupštine opštine Kostajnica, Željko Čekić zakazao je 12. redovnu sjednicu Skupštine opštine Kostajnica za petak 24.01.2013. godine sa početkom u 10.00 časova.

Za sjednicu je predložen slijedeći dnevni red:
1. Skraćeni zapisnik sa 11. redovne sjednice Skupštine opštine;
2. Prijedlog Odluke o objavljivanju javnog oglasa za imenovanje članova Opštinske izborne komisije Kostajnica i prijedlog Odluke o imenovanju Konkursne komisije za provođenje postupka po javnom oglasu za imenovanje članova Opštinske izborne komisije Kostajnica;
3. Prijedlog Odluke o raspisivanju javnog konkursa za izbor predsjednika i članova Odbora za žalbe zaposlenih u Opštinskoj upravi opštine Kostajnica i prijedlog Odluke o imenovanju Komisije za sprovođenje javnog konkursa za izbor predsjednika i članova Odbora za žalbe Opštinske uprave opštine Kostajnica;
4. Ostala pitanja;
5. Aktuelni čas.