Opština Kostajnica - dobrodošli na zvanični web sajt

Javni poziv za NVO sa područja opštine Kostajnica

Obavještavaju se sve nevladine organizacije sa područja opštine Kostajnica da je Razvojni program Ujedinjenih nacija – UNDP raspisao Javni poziv za podnošenje projektnih prijedloga u sektoru životne sredine i klimatskih promjena za 30 opština u BiH koje su podržane od strane MDGF programa na izradi LEAP-a, a među kojima je i opština Kostajnica.

Poziv za podnošenje projektnih prijedloga ima za cilj da unaprijedi stanje životne sredine na lokalnom nivou kao i doprinos lokalnih zajednica u globalnoj borbi protiv klilmatskih promjena, odnosno smanjenju emisija gasova sa efektom staklene bašte.

Maksimalna vrijednost projekta je 75.000 KM.

Dokumentacija se može preuzeti na web stranici UNDP: http://www.undp.ba.

Poziv ostaje otvoren do 05. decembra 2011. godine

Za sve dodatne informacije se možete obratiti zahtjeve možete uputiti pismenim putem na fax 033 552 330 iil na mail Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli. najkasnije do 20.11.2011. godine.