Posjeta direktora Voda Srpske

Načelnik opštine Kostajnica Drago Bundalo sastao se danas sa direktorom Javne ustavnove „Vode Srpske“ Draganom Anđelićem. Tema sastanka koji je održan u kabinetu načelnika je bila realizacija projekata odbrane od poplava na području opštine Kostajnica.
Direktor Voda Srpske je upoznao načelnika da su u toku završne procedure za izbora izvođača radova na izgradnji nasipa za odbranu od velikih voda rijeka Una i Tavije, rekonstrukciju i izgradnju ulice Ranka Šipke i uređenja brdskih vodotoka na području opštine Kostajnica čije je ukupna vrijednost oko 800.000,00 KM a koji se finansiraju iz sredstava Fonda solidarnosti Republike Srpske.
Direktor Anđelić je tom prilikom izjavio da će „Vode Srpske“ pružiti svu potrebnu pomoć opštini Kostajnica u realizaciji projekata odbrane od poplava.