Opština Kostajnica - dobrodošli na zvanični web sajt

Pobijeda FK Partizan na početku sezone

U prvoj ovosezonskoj utakmici 4. područne lige Prijedor, Fudbalski klub Partizan iz Kostajnice je pobijedio ekipu Sloge iz Rakelića sa konačnim rezultatom 5 - 1. Igra u prvom poluvremenu je bila podjednaka, što govori i rezultat poslije prvih 45 minuta od 1-1. Prvi pogodak za FK Partizan je postigao Igor Kenjalo sredinom poluvremena, a samo desetak minuta kasnije igrači Sloge su izjednačili i tako se otišlo na pauzu.
U drugom poluvremenu igrači domaće ekipe su napravili nekoliko promjena, u igru je ušao Tintor nakon čega su agresivnijim napadima vješto iskoristili pad u igri protivnika, postigli još četiri pogotka i tako zabilježili prvu pobjedu u novoj sezoni. Ostali strijelci redom za FK Partizan su bili Stevo Kovačević sa dva, te Demijan Tintor i Bojan Zdjelar sa po jednim golom. Čestitamo ekipi Sloge iz Rakelića na fer i sportskoj borbi, te im želimo uspjeh u nastavku sezone.